andreistp (andreistp) wrote,
andreistp
andreistp

Умань: сотні людей прийшли провести в останню путь капітана Андрія Кизила

C3vAfquVUAE7ufn
Молодий офіцер загинув 29 січня від осколкового поранення під Авдіївкою. Тоді штурмова група капітана Кизила виявила ворожу диверсійно-розвідувальну групу та вступила з ним в бій. Разом з Андрієм загинули і два його товариша.
"Це людина, яка в свої 23 роки… він уже став капітаном. Йому довіряли бійці. І завжди старався дуже ретельно планувати, щоб справді операція була проведена нормально, достойно. З найменшими втратами. З найбільшою користю…", – згадує прес-секретар 72-ї механізованої бригади ЗСУ Олена Мокренчук.

"Були у важких ситуаціях, в яких він зміг вивести і бути зразком для всіх своїх підлеглих. І не тільки підлеглих, але і всіх оточуючих", – ділиться побратим загиблого Володимир.

Від початку війни на сході України Андрій Кизило служив у 72-й механізованій бригаді. В 21 рік став командиром. За два роки – чи не самим молодим заступником командира 1-го механізованого батальйону бригади.

Андрій Кизило – з військової династії. Його дід та батько – офіцери. Перші ази військової справи хлопець вивчав у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна. Вищу освіту здобував у Львові – в Національній академії сухопутних військ. У виші кажуть, що Андрій був старанним курсантом.

"Його знання випускника-ліцеїста йому дозволяли спрощено відноситись до навчання. І десь на другому курсі йому довелось наздоганяти. За третій курс суцільні п'ятірки, дуже ретельно ставився до навчання", – розказав начальник кафедри тактики академії сухопутних військ Сергій Похтанюк

Андрій Кизило мав чимало військових медалей та відзнак. Найвище звання Героя України йому присвоїли посмертно.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 30 comments