andreistp (andreistp) wrote,
andreistp
andreistp

"ВОЛОССЯ ЩЕ ПАХНЕ ТОБОЮ": ЗВЕРНЕННЯ ДРУЖИНИ ЗАГИБЛОГО ПІД АВДІЇВКОЮ БІЙЦЯ

680_57fe6e786bb96
Вагітна дружина загиблого під Авдіївкою бійця АТО Маріса Камінського Яна написала зворушливе звернення до чоловіка в ВК.
У своєму листі вона пише, що чотири місяці подружнього життя з Камінським були найщасливішими в її житті.

"Ви знаєте, люди вік живуть і щастя не пізнають. З моїм коханим ми знайомі два роки і я сміливо можу сказати, що ми пізнали щастя. Нехай моє з чоловіком сімейне життя було чотири місяці, нехай воно таке коротке... Але це найсолодші роки мого життя, проведені разом із ним. Найпрекрасніше, що сталося з нами, це коли ми побралися. Поєднали наші серця назавжди...Ти ж знаєш, коханий, навіки твоя. Сьогодні ми востаннє цілувалися, і це найсолодший поцілунок за все моє життя. Цей цілунок назавжди залишиться на моїх губах. А моє волосся досі так пахне тобою, коханий. Найкращий аромат у світі..."

Також вона просить помолитися за чоловіка та дитину, яку вона носить під серцем.

"Хочу вас щиро попросити заради пам'яті мого чоловіка помолитися за його дитя, яке під моїм серцем. Малюк тужить за татом і хоче жити..."

Жінка, втративши близьку людину, радить іншим цінувати кожну мить, проведену з рідними й коханими, адже життя дуже непередбачуване.

"Люди, цінуйте кожну прожиту мить.. Біда ходить так близько. Нехай вас оберігає Бог. Робіть щасливими одне одного, адже ви не знаєте, можливо, будь-який вчинок може бути останнім у вашому житті.."

screenshot2
screenshot5
screenshot7
screenshot8
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment